מסלולים

KickStart
למתחילים
לאתרים חדשים / אתרים שמעל תוצאה 100 בגוגל בביטויים הרלוונטים
פיתוח של 2 בוטים לבחירתכם
קידום של עד 15 ביטויים בבחירה אישית
עדכוני גרסה ושיפורים - ללא עלות
תקופת ההסכם - ללא התחייבות
המומלץ
FullPower
למתקדמים
לאתרים שכבר נמצאים באמצע הדרך ורוצים הזנקה לעמוד הראשון
פיתוח של 4 בוטים מותאמים אישית לאתר
קידום 30 ביטויים בבחירה אישית
פורטל לקוחות אישי
דו"ח התקדמות בסוף כל חודש
עדכוני גרסה ושיפורים - ללא עלות
תקופת ההסכם - ללא התחייבות
Enterprise
מותאם אישית
לעסקים שרוצים שאנו נעשה את הקידום עבור הלקוחות שלהם,
15 אתרים ומעלה
הצעת מחיר מותאמת אישית בהתאם לכמות הלקוחות שיש לכם ולכמות מילות המפתח שתרצו לקדם עבור כל קליינט שלכם. מסלול זה מבוסס תוצאות.
פיתוח 4 בוטים לכל לקוח
קידום 25 ביטויים לכל לקוח
פורטל לקוחות לכל לקוח
דו"ח התקדמות בסוף כל חודש
עדכוני גרסה ושיפורים - ללא עלות
תקופת ההסכם - ללא התחייבות

שאלות ותשובות

באנו לעשות לכם סדר, ריכזנו עבורכם את השאלות הכי נפוצות ששאלו אותנו ואת התשובות עליהן.

לכל אתר יש דירוג שונה בגוגל, לכן אין תשובה אחת שמתאימה לכולם, יש לנו לקוחות שראו תוצאות בשבוע הראשון ויש כאלה שאחרי שלושה חודשיים ויותר, הזמן משתנה בהתאם לרמת הקושי והתחרות בנישה שלכם ובמילות המפתח שבחרתם לקדם, אבל על סמך ניסיון מצטבר אנו יכולים להגיד שניתן לראות תוצאות יפות החל מהחודש השני/שלישי ואף להגיע לעמוד הראשון.

תראה אצלנו אוהבים לייצר תוצאות. שיחות הטלפון שלנו תמיד נעימות, אפשר להרגיש את החיוך של הלקוח בצד השני. אנו לא מחייבים אותך על שום תקופה מסויימת. ההפך הוא הנכון, כל האחריות וחובת ההוכחה היא עלינו ולכן אנחנו עובדים חודש בחודשו,

בכל סוף חודש אתה מקבל מאיתנו דו”ח התקדמות שבו מפורט כל מילות המפתח שבחרת, המיקומים שהיית בהם לפני תחילת פעילות + המיקומים הנוכחיים שלך עכשיו. אם אתה מרוצה מההתקדמות ונותן לנו אישור אנחנו מתחילים עוד חודש ביחד, אם מכל סיבה שבעולם אתה לא מרוצה או לא רוצה להמשיך אנחנו פשוט נעצור את הבוטים ונפסיק את הקידום, כי אצלנו יש רק לקוחות שבחרו להישאר.

עקרונית עזרנו כבר ללא מעט אתרים חדשים למצוא את הדרך למעלה, העניין עם אתרים חדשים הוא שפשוט אין להם שום סמכות בגוגל ולכן נדרש יותר זמן עבודה כדי להשיג תוצאות, אבל כמו שכבר אמרנו הבוטים עובדים 24/7 ולא נחים עד אשר משיגים את התוצאה הנדרשת, לכן מישיתמיד גם עם אתר חדש יוכל להגיע לעמוד הראשון.

מניסיון עבר אתרים חדשים דרשו מאיתנו 6 חודשים בערך כדי לדרג אותם יפה במספר ביטויים מובילים וקשים לדירוג. אבל כל מקרה לגופו, לכן אנו בודקים כל אתר לפני שאנו מתחילים את הקידום כדי לאשר שאכן אנו יכולים להביא תוצאות, במידה והאתר שלכם ימצא לא מתאים לקידום אנו נעדכן אתכם במצב ולא נתחיל לעבוד מבלי לדעת שיש סיכוי טוב להצלחה.

על מנת למנוע “גילוי” של הבוט ע”י גוגל אנחנו מתפעלים אותו לפי מספר פרמטרים פרנואידים:

אינטנסיביות – פעילות הבוט מותאמת להרגלי גלישה במובן יום ושעה, לדוגמא: בראשון בצהרים הוא הרבה יותר פעיל מאשר בלילה שבין שישי לשבת. פעולה זאת עוזרת לנו להישאר מתחת לראדר בניגוד לפעילות חריגות בשעות לא פעילות.

VPN דינמי – משמע כתובות אייפי מתחלפות
כדי שכל ביקור יהיה ייחודי בפני עצמו, הן מבחינת האייפי,
והן מבחינת המשתמש כל ביקור יהיה שונה מהקודם.

User Agent – במילים אחרות כל פעם שהבוט מבצע פעולה לקידום האתר שלכם לא רק שהוא מחליף את כתובת האייפי אלה גם את מערכת ההפעלה סוג המכשיר שממנו הוא גולש וסוג הדפדפן, כל זה כדי להראות לגוגל
שמדובר כל פעם בביקור ייחודי שונה מהקודם.

צמיחה קבועה אך מתונה – אנחנו מעלים את עצימות פעילות הבוט ב 4.2-4.7% בשבוע (המספר המדויק נקבע רנדומלית ע”י המחשב) כך שאנו דואגים לגדול בקצב אחיד ויותר חשוב מזה בקצב סביר כדי למזער סיכונים, מים שקטים חודרים עמוק 🙂

יעילות ואינטנסיביות עבודה גבוהה -בוט מבצע מספר עצום של פעולות קידום לעומת קידום “אנושי” שמוגבל לכמות פעולות שניתן לבצע בו זמנית.

בוטים נבנים במיוחד לאתר שלכם ועובדים רק עבורכם – מה שקורה בחברת פרסום רגילה אתם עוד לקוח מבין עשרות או מאות לקוחות, אז משרד הפרסום צריך לחלק את התקציב והמשאבים שלו בין כולם, משמע עובד שאחראי על הקידום שלכם באותה נשימה אחראי גם על עוד 100 אתרים אחרים לפעמים אפילו של המתחרים שלכם. מה שאומר קצב התקדמות איטית מאוד. אצלנו הבוט עובד רק על האתר שלכם נון סטופ.

בוטים עובדים 24/7, הם העובדים של המחר – אין ימי מחלה, ימי חופש, הפסקות קפה וכו’ הבוטים יעבדו שעות ימים ולילות ללא הפסקה עד שיגיעו ליעד שהוגדר להם מראש, העמוד הראשון בגוגל. וגם אז ימשיכו לעבוד ולשמור על התוצאות.

בעיקרון, מחקר שוק שעשינו ולמדנו על בוטים אחרים בתחום, יש מספר קטן של בוטים ברשת שמתיימרים לעשות את עבודת הקידום, בפועל רוב הבוטים פשוט סתם מפרסמים מאמרים בפורומים, למרות שגוגל כבר לא נותן למאמרים משקל רציני כמו בעבר, במיוחד שהם מפורסמים סתם בצורה אקראית באינטרנט בלי קשר לכלום.

בנוסף רוב הבוטים שנתקלנו מבצעים הדמיה של כניסות לאתר שלכם אך פעילות הגלישה שלהם לגמרי בסיסית – משמע הם רק נכנסים לאתר מחכים 1-2 דק בדף הבית ויוצאים, לפעולה הזאת אין לה שום משמעות מבחינת גוגל!

בניגוד לבוטים שלנו שנבנים במיוחד לאתר שלך מוגדרים לגלוש בין 5-8 דק ולומדים לגלוש בו בכל העמודים ואף לגלול את הדף מלמעלה למטה כמו שאדם רגיל מבצע כשנכנס לאתר. דבר שמאותת לגוגל על איכות ורלוונטיות תוכן האתר שלהם ולכן זוכה ליחס רציני מגוגל.

בנוסף אין בשוק למיטב ידיעתנו בוטים שיודעים להעלות את האתר הלקוח לקובץ תוצאות בחיפוש אחרי מתחרים זה פיתוח ייחודי שלנו שגורם לזה שכל פעם שמחפשים את הלקוחות שלכם, גם האתר שלכם יעלה איתם יחד בתוצאות החיפוש של גוגל, ככה שתרוויחו גולשים של המתחרים שלכם לגמרי בחינם 🙂

הבוטים יודעים למקסם את עבודת ה SEO שנעשתה ע”י בונה האתר (דרך ניתוח ה HTML) כחברת תוכנה, כל אפיון הבוט מבוצע ב”משקפיים של מתכנת”

  • ניתוח ה- HTML של אתר הלקוח ושל המתחרים
  • שימוש בכותרים H2,H3 כבסיס לביטוים הנספרים ע”י העכביש של גוגל
  • פעילויות הקלדה “אנושיות”
  • משתמשים בקישורים מאתרים ישראלים בלבד
  • הבוט מראה פעילות ערה כלפי האתר מאתרים ישראלים אחרים
  • הבוט משתמש ברשתות החברתיות על מנת לחזק אתכם מבחינת גוגל

אנו משתמשים בטכנולוגיה הזאת כמעט 5 שנים ועד היום לא קרה לנו אפילו מקרה אחד שנחסם האתר ללקוח שלנו בגלל שימוש בבוטים.

התשובה קצת מורכבת, אבל אנו נסביר את ההיבט שמונע מגוגל לחסום את האתר שלכם. תחשבו רגע הפוך, אם גוגל באמת היו סוגרים כל אתר שמשתמש בבוטים כדי לקדם את עצמו היה נהיה כאוס אין סופי, הרי אם זה באמת היה כל כך פשוט אז מה היה מונע ממך לשלם למישהו שיפעיל בוטים וייצר כניסות פיקטיביות למתחרים שלך כדי שגוגל יעלו עליו ויחסמו אותו? אם באמת גוגל היו חוסמים אתרים אז הדרך הזאת הייתה יכולה לגרום למאות אתרים להיסגר אפילו אם הם לא באמת קידמו את האתר שלהם עם בוטים, לכן גוגל מגלים סבלנות בכל הקשור לתחום הזה, וכרגע המקסימום שהם עושים זה אם הם אכן מבינים שמדובר בבוטים הם פשוט לא סופרים ולא מתייחסים לכניסות שהגיעו מהם.

אנחנו כאן, דברו איתנו.

אם יש לך שאלות נוספות,
או סתם סקרנים לדעת איך זה עובד?
הצוות המקצועי שלנו זמין לענות לכם על כל השאלות, אז אל תישארו סקרנים!